Zawsze miałem problem z wypełnianiem poprawnie zeznania PIT. Ponieważ przeważnie dużo mam różnych odliczeń bywało czasami, że musiałem dokonywać korekt z powodu nieznacznych omyłek. Od czasu, kiedy zacząłem używać ten program PIT wypełnianie PIT stało się bardzo proste. Ten program prowadzi mnie krok po kroku pilnując abym nie popełnił nigdzie błędu. Jako jeden z nielicznych nawet poprawia moje zeznanie jeśli np. wpiszę za duże odliczenie kwoty darowizny od dochodu. Bardzo go polecam każdej osobie, która nie chce wypełnić zeznanie PIT szybko i bez błędu.

Sławek Łuszcz, Przedsiębiorca z Gdyni

W tym roku również skorzystam z programu PIT, nie mam czasu na bieganie po urzędach w poszukiwaniu formularzy oraz nanoszeniu poprawek w przypadku błedów i niedopatrzeń. Darmowy program PIT pozwala na szybkie i bezproblemowe wypełnienie rozliczenia podatkowego, informuje o błędach i umożliwia szybką korektę. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że program udostępniany jest za darmo. Serdecznie polecam wszystkim którzy cenią swój czas.

Anna Milerska, Radca Prawny

Odkąd rozliczenie roczne wypełniam przy pomocy darmowego programu PIT, nie mam z nimi żadnych problemów. Program sprawia że wypełnienie formularza jest proste i intuicyjne, zazwyczaj zajmuje kilka chwil. Po wypełnieniu formularza nie trzeba osobiście wstawić się w Urzędzie Skarbowym, wystarczy wydrukować dokument, włożyć do koperty i wysłać. Dokładnie takiego rozwiązania szukałem.

Andrzej Michalik, Sprzedawca

Co roku rozliczenie podatku PIT wiązało się z dodatkowym stresem, nie mogłem połapać się w tym wszystkim, do czasu kiedy rok temu rozliczenie roczne zrobiłem w programie PIT. Teraz wiem, że wypełnianie podatku PIT może przebiegać łatwo, szybko i przyjemnie.

Michał Choiński, Student

Pobierz program PIT