Oddając 1% podatku Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej (KRS 0000 220 518), masz gwarancję, że przekazane środki zostaną przeznaczone na realizację pomocy dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.

Zobacz jak przekazać 1% podatku.

Ania, Michał, Sylwia, Paweł… Te i setki innych dzieci marzą o domu pełnym ciepła, radości i miłości. Niestety, te marzenia rzadko się spełniają. Dzięki Twojemu zaangażowaniu mogą się spełnić choć dla niektórych z nich! 1% podatku pomoże urzeczywistnić ich pragnienia. Nasza organizacja prowadzi świetlice środowiskowe, do których uczęszczają właśnie takie dzieci. Te placówki stanowią dla nich bezpieczną przystań i alternatywę wobec bezwzględnego świata ulicy. Mogą w nich zaspokoić głód fizyczny i emocjonalny.

Według danych GUS, niedożywienie dzieci to duży problem społeczny. Niestety, mimo wysiłków rządu oraz organizacji pozarządowych nadal wiele z nich nie jest objętych programami dożywiania w szkołach. Nasze punkty wydawania żywności i odzieży wspierają wiele bardzo biednych rodzin wielodzietnych. Przekazujemy im żywność i odzież oraz zaspokajamy inne podstawowe potrzeby dzieci – od butów po zeszyty i książki do szkoły.

Dzieci są przyszłością społeczeństwa, dlatego musimy poświęcić im jak najwięcej uwagi. Możemy im pomóc, walcząc z głodem i chroniąc je przed wpływem patologicznych społeczności. Mamy wspólną przyszłość – zadbajmy o nią, pomagając najbiedniejszym, walcząc z problemem głodu dzieci.

Dla przekazania 1 procenta podatku wystarczy skorzystać z darmowego programu PIT 2016 lub wpisać w odpowiednich rubrykach w zeznaniu podatkowym PIT 28, PIT 36, PIT 36l, PIT 37, PIT 38 lub PIT 39:

  • nr KRS 0000220518
  • wyliczoną kwotę 1 procenta podatku Urząd Skarbowy sam prześle do wskazanej organizacji.

Poniżej znajdują się sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności OPP ChSCh przekazane Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej zgodnie z wymaganiami Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U.03.96.873)

Pobierz program PIT